bolak

Jak moc bolí když kouse škvor? Můžete to k něčemu přirovnat?

(kromě kousnutí od jinýho škvora samozřejmě)

Nejlepší odpověď
beer

Kdepak jako mravenec ))
Škvor tě nekousne kusadly, ani nepíchne žihadlem jako mravenec, ale pouze stiskne klíšťkami na zadečku. Sice to cítíš, kůži to však neporuší a nijak nebolí. Spíš se jen lekneš.

Další odpovědi
briketka10

Škvoři mají na konci zadečku pár velkých kleštovitých přívěsků, kterými doopravdy dokáží štípnout. Ovšem, když jejich štípnutí vyzkoušíte na vlastní kůži, zjistíte, že to nic hrozného není a rozhodně vám škvor nemůže ublížit.
viz článek :
http://www.skud­ci.com/skvori-skvor-obecny

mosoj

Je to podobné jako když tě okusují Piraně.