Vrátný

Jak mít ve Wordu i po novém otevření dokumentu kurzor tam, kde jsem skončil?

Po úpravě .docx někde třeba 20. stránce se provede úprava textu. Podotýkám, že soubor má třeba 30 stránek. Po úpravě textu na té 20. stránce a uložení se vždy soubor otevírá na první stránce. Je nějak řešeno, aby se mohlo pokračovat na té 20. stránce, kde se dělala poslední úprava? Totiž Word se vždy tvrdošíjně otevírá na první stránce a tu 20. stránku je nutno pracně hledat. Ctrl+End je kurzor na konec textu. Jak ale tam, kde jsme byli?
Jak se tedy otevře soubor tam, kde byl naposled kurzor a nikoliv vždy na začátku?
Děkuji za odpověď.

Odpovědi
jáára

Tam bude historie úprav nebo tak něco. Word nepoužívám, ale v Google Docs to vidím pěkně.

Dochy

Možná nějak přes makra… Bohužel teď pracuji na nějaké ořezané verzi kde se nedostanu k nápovědě, takže Ti teď nepomohu.

Vrátný

To přece není odpověď. To nemáš lepší? Jaká historie NEBO TAK NĚCO? Jááro. Otevřu Offis a potřebuji ho mít kurzorem tam kde jsem skončil. třeba uprostřed . Nikoliv jak to Word dělá na začátku. Ctrl+End také nepotřebuji.

cochee

Ono by taky bylo vhodné napsat, jakou verzi Off používáš. Já to teď budu pracně zjišťovat a ty mi pak napíšeš, že u tebe ve Wordu 2045 to nefachčí. ;)