jjj123456789

Jak mít tady na Odpovědích zajímavé otázky?

Nejlepší odpověď
quentos

jednoduše – ptát se na něco, u čeho je velká pravděpodobnost, že odpověď bude zajímat i někoho jiného.
Ovšem klást účelově „zajímavé“ otázky pouze kvůli zisku bodů je proti morálce i kodexu.

Další odpovědi
anonym

Jde hlavně o to,abys měl tady hodně kamarádů,kteří ti tvojí otázku at je jakákoliv označí za zajímavou!
Jen se všimni jak to tu funguje.
Jugar

mosoj

O zajímavé otázky tady v současné době nikdo nestojí.

krftwrk

To nechapu :-/

Ptas se na to, jak mit zajimavou otazku a pritom mas zajimavou otazku…

Ach ty provokatere !!!!!

Mirdas

Jednoduše se zeptat na něco co vás zajímá.
Horší je, že tu někteří odpovídají na vše, přestože nemají co říci.