Retko

Jak mit na Facebooku vice nez 5000 kontaktu?? vol.2

Moje kamaradka ma limit a rada by ho prekrocila, da se to vubec??

Pokud se ptate k cemu – nejsou to kamaradi, ale lidi pro business v urcitem segmentu. Proste znama si je pridava i od jinych, nebo jiny si spise ji pridavaji a ona si je potvrzuje.. Skvele se da vyuzit pozdeji na reklamu.

Nejlepší odpověď
Tom.Noddy

Od toho neni profil uzivatele, ale stranka, kde muze mit uzivatelu tisice..miliony. Tak bych doporucil tuto stranku vytvorit.