ShadyPony

Jak mít „hlubší“ spánek?

Co bych měla dělat pro to, abych měla hlubší spánek? Většinou kvůli mému slabému spánku (všechno mne probudí) spím 2–3 hodiny denně. Ano vím, že z toho může vzniknout AIM. Chtěla bych se vyhnout nějakým práškům na spaní. P.S.:Je mi 12 let
Předem děkuji za všechny odpovědi.

Odpovědi
mosoj

Jdi se proběhnout a zacvič si. 5 minut je ale málo.

terry

Určitě jen 2–3 hodiny?
Pokud se probouzíš, zase usínáš.
Přerušovaný spánek není nejlepší, ale odpočinek to je.
Doporučuje se:
krátká večerní procházka
jíst pouze do 18. hodiny
sklenice teplého mléka, bylinkový čaj s medem
čtení knihy
spaní v úplné tmě

Drap

2 hodiny, to je ještě méně než spával Lenin. Buď jsi zcela vyjímečná, nebo špatně odhaduješ čas

Šidlo

zátky do uší, maska na oči…oboje sa dá kúpiť hoci aj v dm drogerií

stojí to pár kaček

Vikki.vivi

Taky kupuju olej. Přijde mi, že se tato forma líp vstřebává :)

Vercule

Jo, ten spánek, to je zlo. Taky mě to trápilo, fakt jsem s usínáním a kvalitním spánkem měla problém. Co mi ale pomohlo, vlastně až jako jediné, to jsou CBD kapsle od cbd-nano. Konečně spím jako miminko. Fakt se cítím denně opravdu vyspaná.

Honzin8

No, ani mi nemluv. Já jsem s ním bojovala fakt dost… No, to jsem ani nevěděla, že jsou v této podobě :) Ale mě osobně se osvědčil CBD olej.

Vercule

U toho oleje ten účinek asi nastupuje rychle, že?

Kajolka

Ahoj, mě pomohl až CBN olej. Jako doste jsem s tím spánkem trápila. Usnula jsem kdoví kdy, spánek za moc nestál a po probuzení hrůza… Ale ten olej mi fakt pomohl.

Cizecek.M

Já jsem docela dost s tím spánkem bojoval… No, zkoušel jsem kde co a nakonec mi pomohl až přírodní doplněk stravy, a to sice tato šťáva https://www.be­autybio.cz/pri­rodni-stavy/ekomedica-goji-100-stava/. A fakt doporučuju.

Pastorna

Ahoj, v poslední době hodně řeším jak se dobře vyspat. Trpím chronickou spánkovou deprivací, protože můj spánek je neskutečně lehký a vzbudí mě každá kravina. V poslední době experimentuji s CBD olejem a zatím to vypadá, že mi to pomohlo úplně nejvíc ze všeho, co jsem zkusila. A nedivím se, je to totiž i potvrzené, viz: https://budibi­.cz/cbd-podpora-spanku/

GabulkaA

Ahoj, máte někdo zkušenost s houbou reishi https://www.hou­bicky.eu/reishi-ganoderma-lucidum-100ml-extrakt/? Je vhodná na podporu spánku?

Lurenka

Já teda reishi nezkoušela. Ale zkoušela jsem od houbicky.eu outkovku a ta mi pomohla. Čili pokud mají uvedeno, že to na to je, neváhala bych a koupila :)

Sabulak

Je to tak. U těch produktů mají houbicky.eu přesně uvedeno, na co ta která houba je. A pokud je tam uvedeno řešení tvého problému, tak neváhej a houbičku si kup. Opravdu ti pomůže.

Honzin8

S tímto konrétně zkušenost teda nemám… Ale na houbicky.eu beru jiné doplňky a super. Vždycky spokojenost. Takže pokud je tato houba na podporu spánku, koupil bych.

Honzyn14

Já si třeba dávám před spaním už v posteli CBD, které už si nějaký ten pátek objednávám z internetového obchodu https://www.cib­dol.cz/cbd-olej a nesmírně mi to pomáhá. Během deseti minut pak usnu a až do rána se nevzbudím, což je opravdu příjemné, když to porovnám se stavem, jaký jsem zažíval dřív.