AnetCz

Jak mít dlouhé vlasy? Které prášky či oleje pomáhají apod.?

Mám velice krátké a poměrně jemné vlasy, avšak dalo by se podle mého s nimi něco dělat. Neznáte nějaké prášky, oleje nebo vodičky, které by vám pomáhaly (popřípadě šampon). Předem díky.

Nejlepší odpověď
gecco

…" dalo by se podle mého s nima něco dělat"…
ROFL – téměř tvrdíš, že by se něco dělat dalo – ale nemáš nejmenší představu co…
:-OOO
No – jen blbni, za pár měsíců budeš psát dotaz ve smyslu: „měla jsem vlasy, včil mám pleš – neznáte nějaké prášky, oleje nebo vodičky???“
:-OOO

Další odpovědi
Drap

Je jen jediný skutečný recept- nechat je narůst. Nic jiného nepomůže, spíše uškodí.

da ny

Jak nakrmit své vlasy:
http://www.vla­syaucesy.cz/vni­trni-vlasova-vyziva-je-pro-vlasy-dulezitejsi-nez-kosmetika-35277/

ReHu

Oleji, vodičkami ani šampony růst podpořit nelze. Toto působí již na rostlé vlasy.
Kvalitu i růst jde podpořit některými potravin.doplňky. Přes krev se vyživí i vlasový váček a tím i vlas.
V lékárně ti poradí.
Nejběžnější je biosil.

briketka10

gecco

teď jsem se ze srdce zasmála 😁

gecco

😉
No jo – blbé bude, až to ta holka bude psát vážně…
😉