Eliie

jak měníme své okolí.

Jak měníme své okolí ???

Nejlepší odpověď
Drap

Hodně, aniž si to uvědomujeme měníme stále své okolí jak svou osobností tak i svým konáním. Nevím jaké změny máš na mysli, ale okolí naše okolí se neuvěřitelným způsobem mění. Zkus si najít třeba nějakou fotografii, nějakého místa, a fotografii stejného místa třeba před 50-ti léty. Budeš překvapená

Další odpovědi
anonym

Bohužel, nerozumím otázce, okolí čeho?
Doplňuji:
jo ták, teď v tomhle období hlavně měním kolem domku, kytky a tráva a všechno, co se dělá na zahradě, i když mám jen hodně malou, nechala jsem zrušit břízy, stínily a je jich tady pořád ještě dost

briketka10

já mám například posekanou zahrádku :)
podělala se nám prodlužovačka v půlce
sekání a nebýt opět našeho hodného
souseda, tak se neseká, ještě se přišel
mrknout zda nám stačí 20m délka :))

www

Zase dú?
Odpověď: Okolí mění člověk zejména svou bezohlednou činností.
Doplňuji:
Stačí si jen představit, jaká byla planeta ještě před člověkem, výsledek nevidíš? 😉