family 1

Jak mě může manžel vystěhovat z bytu, jehož jsem z 1/3 vlastníkem? Vlastnictví nabyté před uzavření manželství.

Jak mě může manžel vystěhovat z bytu jehož jsem z jedné třetiny vlastníkem , nabyté před uzavření manželství.

Dobrý den, Za jakých podmínek mě může manžel vystěhovat z bytu jehož jsem z jedné třetiny vlastníkem , nabyté před uzavřením manželství, mám v něm trvalý pobyt a řádně platím nájem a o byt se starám.Děkuji

Odpovědi
Hlada

Nenapadá mne žádná možnost, kromě vykázání násilníka z bytu dle zák. č. 135/2006 Sb.

cukrar

Není standardní právní podklad pro vystěhování. Máte právo užívat 1/3 bytu.