Jako Vůbec

Jak matka prokaze, ze odlozila dite do babyboxu?

Pri porodu je vystaven rodny list.Tedy se uredne vi,ze dana zena porodila dite.Jak potom vysvetli,ze ho najednou nema?Treba az se urady zacnou zajimat jakto ze nenastoupilo do skoly atp?
To ze je dite v babyboxu by pak mohla tvrdit kazda (nechci byt vulgarni)…proste existuji lidi co deti vyhazuji do popelnic i hur.Jak tedy matka prokaze ze svemu diteti neublizila,ale odlozila ho?

Odpovědi
ivzez

Rodný list se vystavuje až po porodu.
A nerodí se jenom v porodnicích.

autacek

Na něco podobného jsem se tu ptal před nedávnem, nakonec mi dotaz smazali. Rozumnou odpověď nečekej.

Slecna 007

Nechci soudit jakou hrůzou musí projít žena, co odloží dítě do boxu. Spíš nechápu, jak to prokáže matka 15'měsíčního chlapce. A taky jak ho žák dávala, vždyť takhle velké dítě už komunikuje! Chudák děcko, chudák máma.

elkon

Do baby boxu odkládají dítě matky, které rodí většinou někde pokoutně a dítě nechtějí. Baby boxy byly zřízeny hlavně proto, aby taková žena nebyla dohnána myšlenkami dítě někde pohodit a pod.

marci1

Ad Slecna 007: Nakonec prý zjistili, že to dítě mělo bez pár dnů 2 roky. Také by mě zajímalo, co rodiče řeknou lékařce, úřadům ap. o tom, kde mají dítě. ☹