pepaholat

Jak máte seřazené programy na TV??

Myslím tím hlavně ty s DVB-T. Já je mám seřazené následovně: 1-ČT1 2-ČT2 3-NOVA 4-PRIMA Family 5-ČT4 6-ČT24 7-NOVA Cinema 8-PRIMA Cool 9-PRIMA Love 10-BARRANDOV 11-ÓČKO od 12 mám rádia. Dříve při vysílání 4 kanálů (ČT1, ČT2, NOVA a PRIMA) jsem je měl seřazené stejně, když začal digital seřadil jsem si ČT4, ČT24, NOVA Cinema a PRIMA Cool ve stejném pořadí.

Nejlepší odpověď
Deli

Teda Pepo, Tvoje starosti bych chtěla mít. Máme je prostě tak, jak si je jednou za čas sama naše televize přeladí. Na to, abychom řešili jejich pořadí, opravdu nemáme čas ani náladu. Televize je u nás na žebříčku důležitého až někde hodně hodně vzadu…

Další odpovědi
mosoj

Tak jak to seřadí tuner. Podle vysílacích kmitočtů vzestupně. Co jedvakrát ( mám dva vysílače v jednom směru) smažu.

www

Jinak.
Mám složky zprávy, příroda, filmy, ostatní a hledám proto jen tam.
V TV je sice pořadí podle kanálů, ale to mne již nezajímá 😉.
Doplňuji:
Jistě, ty složky jsem si musel vytvořit a konkrétní programy do nich přidat.

suaeda

Mám kabelovku hlavně především proto, že jsou tam tyto programy: viasaty (3), Spektrum, Eurosport apod. Programová nabídka našich neustále se rozšiřujících televizních kanálů mi přestává vyhovovat. Buď jsou tam b… nebo tam dávají neustále stejné filmy.
Programy na tv mám naladěny stále stejné a přelaďováním se vlastně ani nezdržuji.

martin14

ČT1, ČT2, NOVA, NOVA CINEMA, TV FANDA, PRIMA FAMILY, PRIMA COOL, PRIMA LOVE, ČT 4, ČT 24, DISNEY CHANNEL, MARKÍZA, JOJ, JOJ +, ÓČKO TV, MTV