Georgo2010

Jak máte pojmenovaná v mobilu čísla od otravných prodejců/call center?

Doplňuji:
Stalo se mi totiž několikrát v průběhu týdne, že mi volali např. z pojišťovny a chtěli úplně jiného klienta. Díky tomu, že jsem dopředu měl uložené číslo („omyl – pojistovna,ne­brat“), mohl jsem rázně argumentovat obtěžující hovory.

Nejlepší odpověď
WeeBear

Nijak, čísla se obvykle dají zapamatovat,.. Teda asi tak, nikdy neberu skrytá čísla, nebo pražské linky začínající na čtyřku.

Nejlepší zkušenost mám stejně s tím, že beru jen hovory od známých, od kterých mám čísla uložená. 🙂

Další odpovědi
Drap

Nemám taková čísla v mobilu

tom004

Mám je označené jako „OTRAVNÉ“. Při příštím kontaktu je ignoruji.

samicek333

Já si je neukládám – pokud mi někdo neznámý volá, zkusím to zvednout když je to nějaký takový prodejce hned se rozloučím, že nemám zájem a pokládám mu to…