Miky235

Jak mapy na iOS získávají aktuální hustotu provozu na silnicích?

A jestli od Googlu tak kde to bere ten..?

Nejlepší odpověď
jáára

Od Google

Další odpovědi
mosoj

Z mýtných bran, kontrolních bodů a od silniční policie.

Dochy

Nevím kde je bere iOS, ale přinejmenším jedna z možností kde je bere google je tato:
Google pokud se nemýlím koupil navigaci WAZE, která funguje online a každá ze spuštěných navigací zároveň reportuje zpět aktuální pozici a rychlost. Pokud jede pomalu jedno vozidlo, jde možná o poruchu, nějaký důvod na straně řidiče, apod… Pokud jede v daném úseku více sledovaných vozů a všechny se couraj, je velice pravděpodobné že došlo k dopravní zácpě.