Littl3

Jak mamce vysvětlit že dnešní hry nejsou pro malé ?

Moje máma nechápe že skoro každý ve 12 až třeba do 18 hrajou hry:D
Jak jí to mám vysvětlit aby si nemyslela že jsem malej a musím si furt hrát ?

Odpovědi
Awe

Veřím tomu že jsem o pár let starší než ty a taky si pořád rád hraju…Nemusí to být hry ale hraju si s čímkoliv kdykoliv.Takže vykašli se na to jestli si velký nebo malý.Jak už sem zde jednou řekl.Každý chlap je v jakémkoliv věku alespoň částečně děcko.Někteří si v 50 hrajou s vláčky jiní si hrajou s autíčkama a nebo úplně jinak.Nevidím na tom nic špatného.Pouze puberťáci chcou být „velcí“ tak se tomu smějou

Děda Louda

Asi se inspirovala tvým nickem.

Ukaž ji třeba ty nápisy na hrách 18+ nebo tohle http://www.gru­nex.com/Page/vla­da-usa-uznala-hrace-e-sportu-oficialnimi-sportovci/

Kotja

Zkus říct, že v Minecraftu (i na obyč, ale více v modech jako třeba Red Power) se naučíš perfektně logická hradla.

ivzez

Hry hrají i starší, nejen ve věku od 12 do 18 let.
Tvrzení, že něco dělají všichni na rodiče většinou nezabírá.
(ani podle mne to není žádný argument).

Zkus mamince vysvětlit rozdíly mezi jednotlivými druhy her,
u některých procvičíš hbitost, u jiných logický úsudek, …

Maminku přesvědčíš rozumným přístupem
a vhodnou argumentací. Přesvědčíš-li maminku,
že se u počítačových her můžeš i něco naučit
(konkretizovat!), mohla by změnit názor.

Ale opravdu zapomeň na argumenty typu
„že to dělají všichni“!

Krakis

A co si takhle zahrát nějakou hru s mamkou,aby viděla,že to není pouze pro děti? Třeba jí to chytne a porazí tě…