Jak mám zrušit zasílání nabídek a informací na můj mobil z adresy newsletter@news.moda.cz?

Zkoušela jsem kontaktovat emailem moda@moda.cz, ale neúspěšně. Rovněž telefonní číslo na stránkách moda.cz je nefunkční.

Nejlepší odpověď
barnajka

Řešila jsem jednou něco podobného, pomohl mi můj mobilní operátor

Další odpovědi
Honzucha

Tak ten email jednoduše přidejte do blokovaných. Když kliknete na Vizitku toho emailu tak je tam tlačítko Přidat do blokovaných.