Ozzy72

Jak mám zrušit auto které už 18 let neexistuje? Skončilo ve šrotu doklady jsem stratil bohužel jsem se nato tenkrát vyka

Nejlepší odpověď
Kryšpín

Podle mého navštívit právníka, anebo pokusit se dohodnout na evidenci motor. vozidel

Další odpovědi
cukrar

Ozzy72, proč to chcete řešit, když jste to 18 let neřešil? Co Vás k tomu vede? Nic neřešte, páč vozidlo nevyřadíte administrativně, když fyzicky neexistuje.

dr.luha

Vyšla jakási vyhláška, která vozidla odhlášená z provozu před rokem 2014 (odevzdané SPZ), se automaticky vyřazují z evidence. Ale ověřte si to na úřadě.