robosobo

Jak mám zobrazit ve windowsech ten dolní panel, kde je čas? Spustil jsem jednu hru a zmizel…

Ta hra se jmenuje virtual bus… Prosím, pomoc!!!
Doplňuji:
vše od windows vidím a to f11 nepomohlo, jen se mi to dalo do režimu celé obrazovky. lepší popis: mám tam ikonku start, ale ten zbytek tam není, prostě jen obrázek z plochy a google chrome mám jako by tam ten panel byl. pro info mám windows vista.

Nejlepší odpověď
Hykam

Zkus restartovat PC

Další odpovědi
beer

Ta hra jela v celoobrazovkovém režimu, klikni na F11 a mělo by se to vrátit ))
Doplňuji:
Opravuji: ne klikni, ale stiskni F11 )

SonsyMite

Nebo se ti sekl explorer.exe
Vidíš vše ostatní od Windows?

JanVal

Kdyby se sekl explorer.exe, neviděl by ani ikonu start. ;)