Avatar uživatele
tony2412

jak mám zkopírovat externí disk na pevný?

prostě jak kliknu na odeslat,tak se mi v nabídce pevný disk neobjeví,chtěl bych to zkopírovat na pevný disk přímo do sekce video
Doplňuji:
no mám třeba nějaký film na externím disku a chci ho mít v pc na pevnym disku,kliknu pravým tlačítkem myši na ten film a otevře se mi nabídka,vyberu odeslat,ukáže se mi zase nabídka ale pevný disk tam není!!Pokud kliknu na kopírovat,tak se nic neděje,kliknu na kopírovat a nic.....

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? jjj123456789 před 3331 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zelí

Odpoveď byla označena jako užitečná

Ctrl+C Ctrl+V ?

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?tony2412 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Přiznám se, že z celého tvého popisu rozumím jen slovu „kliknu“…
:-O
Můžeš ten popis vyjádřit nějak ´lidsky´??? – srozumitelně??? – aby to mohl pochopit i člověk, který ti nevidí na monitor???
Co je

  • „odeslat“???
  • „sekce“???

Doplňuji:
…„kliknu na Kopírovat – a nic se neděje“…
:-O
A ty si myslíš, že počítač ví, KAM to chceš kopírovat???
___
Klikni pravým na soubor, v menu na Kopírovat; v souborovém manageru (např. Tento počítač) najdi KAM to chceš zkopírovat (cílovou složku – adresář), klikni pravým (v tomto okně) na volné místo, v menu pak na Vložit – a už to pojede…

Upravil/a: gecco

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dochy

nenechávej nic „odeslat“ to je funkce pro to jak dostat soubor z počítače (mejlem, externí disk apod.)¨
Pouzžij „kopírovat“ pak si najdi místo kam to má přijít a tam zvol „vložit“
Doplňuji:
Ještě jednou opakuji: „Pro tutu finkci musíš použít dvě akce… KOPÍROVAT a VLOŽIT“. Při „kopírovat“ pouze sdělíš systému se kterým souborem či složkou se má pracovat a že má originál zůstat na místě (na rozdíl od VYJMOUT) pak na požadovaném místě zvolíš akci „VLOŽIT“ a teprv teď se ten soubor začne opravdu kopírovat – protože až teď systém ví kam.

Upravil/a: Dochy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

použite program na prácu so súbormi, napr. totalcommander.
ms totiž nevie všetko, i keď sa tak tvári.

;-Q
Doplňuji:
ja tomu nerozumiem.

na prácu s obrázkami používate programy určené na prácu s obrázkami.
na prácu s hudbou používate programy určené na prácu s hudbou.
na prácu s textom používate programy určené na prácu s textom.

tak, doboha, používajte na prácu so súbormi program určený na prácu so súbormi!!!

a žiadne pravý/ľavý klik a bohviečo – proste jednoducho – skopírovať, presunúť, zmazať.
a vidím odkiaľ kam.

;-Q

Upravil/a: arygnoc

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Nikam nic neodesílej, jednoduše použij nějakého správce souborů a obsah jednoho disku zkopíruj na druhý disk.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Jen doplním ostatní. On ten dotaz opravdu není srozumitelný, protože nevíme v jakém programu na co klikáš a neznáme systém. Je sice možné použít nějaký souborový manager i kopírování přes schránku, je to ale zbytečné. Ve Windows na to stačí Průzkumník, který se ve všech verzích otevře pomocí Win+E. Soubor se pak zkopíruje přímo bez ukládání do schránky prostým přetažením myší, což je pro začátečníka nejjednodušší. Na zdrojovém disku zůstane.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

z externího disku zkopíruj a vlož
na Plochu a z Plochy na pevný a
naopak je to obvyklý postup..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
alexandra

Už nemám možnost odpovědět,tak píšu do diskuze.Já jsem tvoji otázku pochopila,ale opravdu se nedává odeslat.Klikni na film pravým tlačitkem myši a dej kopírovat. A pak si normálně klikej dál levým tlačítkem a najdi ten disk a to místo,kde to chceš vložit.Ten film pořád čeká ,někde ve virtuální schránce a nic se tím nezruší.Až najdeš místo,kam chceš zkopírovat ten film,tak klikni zase pravým tlačítkem a dej vložit.A on už se tam zkopíruje. Jde hlavně o to,že když dáš kopírovat,tak pak normálně pracuj z myší,a až potom dej vložit.až najdeš místo,kam to chceš dát.

před 3330 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek