kurec

Jak mám zjistit VIN auta po totální bouračce?

VIN číslo bylo předtím vyraženo za oknem předního skla řidiče a na motoru. Problém je že po totálce(to znamená že VIN čísla na autě vůbec nešli přečíst) jsem auto nechal spravit, a vypadá jako nové ale ty VIN čísla mi tam nechtěl dát(je to můj známý) jelikož to prý on dělat nemůže. Chápu ho ale jak tedy dále postupovat? Mohu auto prodat bez VIN vyraženého na autě? Dává to smysl jelikož by to mohl koupit někdo kdo třeba to auto bude používat jen na okruhu nebo prostě jinde než na normálních cestách. Auto je to celkem drahé takže takže tím rychleji časem ztrácí na hodnotě proto to chci vyřešit co nejdřív.

Odpovědi
Edison

To by mě zajímalo, jak Ti někdo opravil auto po totálce. Po takové, že nešla přečíst VINka. Ty nemáš doklady k autu, kde je VINko uvedeno??? Víš vůbec, proč se totálce říká totálka??? A ještě takhle nebezpečné auto chceš prodat??? Bez VINka to nikdo nepřevede! Čéče… tady čuju nějakej větší podvod… A chraň tě pánbu, že se o to pokusíš, natož abys o totálce kupujícího neinformoval. Takové auto je i zadarmo drahé. Na okruh tuplovaně. To se hodí leda na demolition derby.

Teď mě napadá, jestli nenahlásit otázku jako dotaz na protizákonné jednání. Jen nevím, jestli u nás už tyto transakce zakázali, nebo ne. Proto to asi nenahlásím.

mosoj

Najmi detektiva.

df

VIN kody by měli být na více místech. Zjistit pro daný model, jestli je ještě na jiném místě.

Pepa25

Zavádějící otázka. VIN je samozřejmě v TP. Vy se ptáte, jak dostat existující VIN na neoriginální díl.