LosDementos

Jak mám zjistit rok výroby mé Babetty 207, když znám jen výrobní číslo a nic víc?

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste se podívat do odkazu.

Výroba modelu 207 začala v r. 1972, v roce 1983 byl model 207 nahrazen novým modelem 210.

Podle některých znaků, ktreré se objevily v roce výroby, si můžete rok výroby přibližně upřesnit. Možná.

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Babetta

Další odpovědi
Arne1

Znáš málo. Musíš k tomu mít technický průkaz. Asi nebude tak velký jako u aut, ale musí být.

LosDementos

No to bude asi problém jelikož k 207 nebyli doklady tam ti stačí štítek kterej já nemam