martin14

Jak mám zjistit název hry?

Nevíte jak to můžu zjistit, pamatuji jenom kousek z té hry co jsem tam dělal a nic víc. Existuje nějaké řešení? Jestli jo tak jaké?
Doplňuji:
v první misi sem začal u nějakýho auta kde po mě stříleli nácí typci a ja sem je musel zmlátit a jít dál pro stě sem se tam mlátil vždycky když sem někoho dobil tak sem došel někam dál a mlátil dál.

Odpovědi
Terryle

Hoď popis toho, co se ve hře dělalo, do googlu.
Nebo sem do doplnění otázky.
Nebo ještě líp, najdi si nějaké netové fórum, kde se schází hráči a zeptej se tam – snad to někomu něco řekne.

Kubas11

Mafia,MadeMan a další…

DDarent

hmmm..... popys ,,výbornej''.­......... to může bejt třeba i GTA