masj

Jak mám zjistit, jestli je stránka placená?

Ahoj, nevíte, jak zjistit, esli je stránka placená? Je možné, že by byla, dyž jsem se nemusel přihlašovat, posílat SMS ani vyplňovat žádné údaje? Přihlášení mám přes WIFI, je možne, že by to provozovatel zjistil přes IP adresu mé jméno atd a pak po mě požadoval peníze?

Odpovědi
autacek

Že je stránka placená poznáš dle toho, že je na ni podmíněný přístup zaplacením.

Ne, podle IP adresy to takto skutečně možné není, tedy pokud přitom nezneužiješ cizí údaje, ale to by se pak posouvalo do trestněprávní roviny.