Jak mám zjistit formát videa,jako. např. ,že je video třeba ve formátu flv, které si přehrávám na www stránce?

Doplňuji:
Jde mi konkrétně o videa z této stránky http://www.pla­yfilm.cz.Moc dekuji.

Odpovědi
cochee

Video na www stránce je vlastně odkaz a většina www prohlížečů se chová tak, že když nad odkazem podržíš myš, tak ti někde v rohu vyjede kompletní adresa toho odkazu. Takže úplný konec toho odkazu by měl být koncovka názvu souboru.
Doplňuji:
Tak zde je to složitější, protože je v tom javascript. To je pak nutno prozkoumat zdrojový kód stránky, já používám Firefox a ten má nástroj Průzkumník kódu, vyvolatelný kromě z menu také přes zkratku Ctrl+Shift+I. Díval jsem se na film Bez minulosti a tam jsem našel, že film je složen z desítek malých kousků ve formátu .ts – to je Transport Stream, čili druh kontejneru, něco jako .avi, přitom ho přehrávají pomocí .swf – Flash video, který jej ještě „obaluje.“ Pokud by se ti podařilo vyextrahovat přímo ten .ts, tak údajně jej přímo umí přehrát např. Cyberlink PowerDVD, InterVideo WinDVD, Media Player Classic.