misa123heath

jak mam ziskat nove kamarady?

Nejlepší odpověď
beer

Nejlépe přímým kontaktem s vrstevníky. Další možností jsou sociální sítě atd.
V žádném případě se ale nesnaž ať tam či jinde dělat ze sebe co nejsi, nebo se násilně přizpůsobovat ostatním, časem se ti to vymstí.

Další odpovědi
roman1414

Seznam se s novými lidmi. Choď s nimi ven, hrajte hry atd..

anonym

nedelej nic nasilne,jake myslenkove vlny vytvaris,takove bytosti pak k sobe pritahujes,mas li strach se seznamit,pak do okolniho prostoru vysilas vlny strachu a nikoho ho k tobe nepritahne.proste se nalad na dobrou naladu,vyjdi si treba k rybniku a sleduj.....