lenkalenka99

jak mám získat kluka který je zadaný a ta holka jde na gyml??pomozte

Nejlepší odpověď
chudst

Tak v tomto radit odmitam, absolutne nesnasim, kdyz nekdo nekomu vedome prebira kluka/holku.

Jakou mas jistotu, i kdyzbys ho nahodou ziskala, ze to neudela i tobe a ze si ho neprivlastni dalsi? Pokud by byl svolny u tebe, proc by nebyl svolny s jinou?

Je to hnus prebirat nekomu partnera. Vzdycky si predstav, jak by se neco takoveho libilo tobe a podle toho se pak zarid.

Další odpovědi
anonym

A myslis , kdyby sla ta holka na ekonomku , ze by to bylo lepsi ? 🙂 -iv- Lenko , Lenko , pockej si na nezadaneho. !