popcorn

Jak mam ziskat kluka

jak mam ziskat kluka?

Nejlepší odpověď
vojta@super

Jak ho získat ti sice neporadím ale jak poznáš že tě má rád.Že se na tebe moc dlouho nedívá.

Další odpovědi
Efsonqa

Mno…ja jsem si toho svýho získala…jedno­duše.Byl to kořen jak svyn…furt jsem se smala a asi jsem se mu zalíbila jako spouste jinejm klukum.Bud sva,nepřetvařuj se a ani ze sebe nedělej chudinku.Nesměj se jeho vtipum,ktery ti budou připadat trapný,a řekni mu,např:Ty rifle ti fakt seknou.Nebo:jej,ty hezky voníš.Nesmíš to ale s těma lichotkama moc přehánět.Hlavně by to s nima měl přehánět on.Když pujdete na obědě proti sobě,tak do něj „omylem“ strč a jestli na tebe zařve:ty krávo blbá,co děláš?!tak na něj zapomen.Jestli ti naopak řekne:jej,ty jsi tak roztomilá,když uděláš chybičku,tak určitě do něj!Hlavně ho nezvi na rande prví ty!vypadalo by to,že ho chceš za každou cenu,a že jseš do něj blázen-a na to ty hulváti(neřikám,že jsou to všichni kluci)fakt neletí…hodně štěstí!

ivca11

Je několik bodů, které pohnou s klučičím srdíčkem. Především se musíš chovat přirozeně a nedělat ze sebe někoho, kým nejsi. Musíš ho zaujmout něčím, co ho také zajímá. Bav se s ním o tom, co ho taky zajímá a hlavně když on mluví, musíš ho vnímat, dívat se mu do očí a dávat najevo, že mu rozumíš:) Když o něčem mluví, udělají pauzu, říct třeba – ty jo, o tom jsem ještě neslyšela nebo no to je zajímavý. Nezapomeň se ho letmo dotýkat, to musíš využít každé příležitosti… :) Dále mají kluci rádi, když je chválíš – v čemkoliv… :)

nikolkap

Musíš být sexy a vypadat že si pěkná holka a né kluk.Namaluj se.Ještě dodám že na jiného kluka působí něco jiného.