namiikk

Jak mam ziskat co nejvice bodu v odpovedi.cz?

Nejlepší odpověď
mosoj

Za kvalitní odpovědi se tady nikdy moc bodů nedávalo.
Takže si musíš sehnat nějakého obdivovatele.

Další odpovědi
Mirdas

Zda ty body nebudete chtít za každou cenu získat.
Nesnažte se odpovídat na vše, třeba i zcela zcestně jako někteří, hlavně že odpoví.
Můžete si tím od sebe odvrátit některé dobré návštěvníky odpovedi.cz

Nazdar Bazar

Vař z vody, pokládej zajimavé dotazy u kterých je veliká pravděpodobnost že se „chytnou.“ Dej si záležet na odpovědích například uveď erudovanou odbornou odpověd u které najdeš užitečnou informaci. Ale pozor jde o čas ! Den co den se přihlašuj, založ si obdivovatele jak říká mosoj. Ve frekventovaných dotazech u ve kterých dochází k vášnivým debatám přispivej a jakmile jiný uživatel dosáhne té pomyslné mety neboj se mu poblahopřát. V každém případě jít jenom za body nemá smysl, jde hlavně o to podělit se zábavnou formou o zkušenosti.

setapouch

Pro zacatek je dobre precist si napovedu.

badisko

Kcemu ti to bude dobre ?…koupis si za ne neco?…uz ani tricka nedavaji …ale jinak musis hodne odpovidat …(a to spravne) psat hooodne otazek ..klido muzes i ptakoviny lide to oceni stejne …:D

brillant

Již se to tu mnohokrát řešilo, používejte vyhledávání.

ivzez

Ty si myslíš, že body k něčemu jsou?
Nejlepší je si jich vůbec nevšímat.