simča9000

Jak mám zapůsobit na kluka který mě skoro nezná?

Nevím jak mám zapůsobit na kluka kterého miluji, protože on mě skoro nezná. Ale chci aby to vypadalo jako náhoda pomůže mi někdo?

Nejlepší odpověď
brillant

Používejte vyhledávání – již se to tu řešilo. http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=jak%20zap%C5%AF­sobit%20na%20k­luky

Další odpovědi
iceT

Oslov ho sama,třeba že potřebuješ pomoci s úkolem,pošli mu dopis,zjisti si kde provozuje svoje sportovní aktivity a připleť se mu pod nohy coby nešikovná in-line bruslařka …trochu fantazie by to chtělo.....

NikkiD

Zjisti si jeho tel. číslo. zavolej mu/nebo napiš třeba : Ahoj Lucko, můžem se sejít?
potom se třeba dáte do řeči 😁