jirkos

Jak mám zapomenout na svou „bejvalku“, i když ji po 2 letech od rozchodu stále miluji?

Jak mam zapomenout na svou bejvalku když i po 2 letech ji miluji…ale. Nevím jestli to je oboustrane..☹

Vydel sem ji ze s vim klukem ale ona se na mne usmála. .. Pak sem ji vyděl v autobuse a koukala se na mne

Odpovědi
Edison

Když to nevíš, tak to oboustranné není. A zaměř se na studium. Pro začátek zkus třeba češtinu. Možná Ti to dá hodně práce a zapomeneš. Čti papírové knihy.

ivzez

Ty jsi „bi“?
Viděl jsi ji se svým klukem a k tomu stále miluješ ji…

Budeš tomu asi muset dát víc času.

Kelt

Napsat viděl z tvrdým y je neznalost gramatiky. Pokud jsi ji viděl a nemáž holku a pohled a ní tě tak vzrušil, že i ona viděla, jak ho máš tvrdého, pak se to ypsilon dá vysvětlit. Viděl – díval se, vyděl – imperativ od dělit, oddělit, vydělit – zda to existuje.
A pokud byla s klukem a usmála se na tebe, tak byla šťastná a možná že to bylo její vyjádření spokojenosti a radosti, a je možné, že tě ani neregistrovala, takže si třeba něco namlouváš. A jak zapomenout, Najdi si jinou.

klumprt

Viděl jsi ji se svým klukem? No nic… 🙂

Přílišné upínání se ke starým láskám není dobré. Myslím, že každý si občas na bejvalku vzpomeneme, jenže neměla by to být posedlost. Jestli má už jiného, tak to je nejspíš pozdě se snažit něco oživovat nebo zachraňovat. Oboustranné to nejspíš nebude, i když se na vás usmívá. Že se usmívá, to je sice dobře, vypadá to, že vás nemá za úplný odpad, ale nemusí to značit ani o ždibec víc.
Takže doporučuju zaměřit svůj zájem jiným směrem. K nějakým koníčkům, zálibám, k něčemu, co vás přivede na jiné myšlenky. Ona ta posedlost bejvalkou vám může bránit navázat jiný možná daleko úspěšnější vztah. Proto je třeba se nejdřív odpoutat.

Mc Merkurion

… nejsem puritán, co se týče češtiny, ale tolik hrubek nasekat ve dvou větách >>> se nedivím, že jsi bez šance …