dgfdgf

Jak mám zachránit masožravku, co černá? Internet mi moc nepomohl.

Nejlepší odpověď
anonym

Co jí zkusit přesadit a zkusit nějaké hnojivo, živiny? Možná jí nevyhovuje místo kde je? Nebo frekvence zalévání? Zkusil bych jí dát na jiné místo zhlediska osvětlení a případně i upravil zalévání a pokud by černání nadále postupovalo, tak jí přesadit, třeba do většího květináče. Možná by nebylo od věci jí vzít někam do květinářství a poradit se tam na místě.