Sisomir05

Jak mám zabránit hádkám, krizi ve vztahu s partnerem?

Přeji hezký večer, poslední týdny mě trápí hádky s partnerem. Jsem s ním rok a 8 měsíců. Jelikož studuje v jižních Čechách, vidíme se jednou či dvakrát za měsíc. Když máme štěstí tak se vidíme každý víkend. Poslední týdny mi tedy přestal psát, když mu zavolám tak mi řekne že nemá čas jelikož hraje hry s přáteli nebo je v baru. Jakmile s ním začnu mluvit o tom že nejsem takto spokojená tak mi odpoví abych to pořád neříkala. Co mám dělat? Mám mu přestat psát ignorovat ho, či dělat že se nic neděje. Opravdu ho moc miluji i on mě(aspoň mi to přišlo, když mi ještě psal) nebo dělat něco aby žárlil? Bohužel mě před rokem podvedl s dívkou z jeho školy. Slíbil mi že se to nikdy nestane, nevím co si mám počít.

Nejlepší odpověď
anonym

Nechápu, proč tomu vztahu-nevztahu, který máš, říkáš partnerství. Partnerství je o něčem úplně jiném. Partnerství na dálku má svoje specifika, ale musí být založené na vzájemné duvěře a na kvalitě času, který trávíte spolu a o toužení po tom druhém, když spolu nemužete být. Ve vašem případě oboustranně nefunguje nic z toho. Máš dost duvodu k tomu aby ses s ním rozešla a našla si někoho, kdo si tě bude víc vážit. A hlavně: Nauč se vážit si víc sebe sama!

Další odpovědi
iceT

Na tebe čas nemá a na kamarády ano?
No,tak to já bych mu psát přestala,ale teprve až poté,pokud by uspokojivě nevysvětlil,co že se to s ním děje.Ono je docela dobře možné,že tam někde za horama má dostupnější dívku,a proto ten čas nemá.Ale třeba má úplně jiné potíže a nechce tě s nimi zatěžovat.
Ale rozhodně nedělej,že se nic neděje.A taky žádné akce k vyprovokování žárlivosti.
Normálně se ho zeptej,proč se chová tak jak se chová a pokud ti jednoduše neodpoví,tak na něj zapomeň,nebudeš se přece doprošovat nečího zájmu.

Damiana

Podle tvého vyprávění to vypadá, že jsi zamilovaná pouze ty. Váš vztah založený na důvěře už skončil tehdy, když tě podvedl. To, že mu to toleruješ a on ti „něco“ slíbil, je tvoje hloupost. Jelikož ví, jak je snadné si tě uchlácholit, nemá důvod váš vztah nějak budovat a proto dává přednost kamarádům a možná i kamarádkám. Ví, že si to může dovolit. Divím se ti a nechápu, co od takového „vztahu“ očekáváš.
Takový chlapík nestojí za jedinou slzu. To si opravdu sama sebe natolik málo vážíš, že se sebe uděláš chudinku, která ho bude prokovat s žárlivostí? K tomuto – pro ženu – nejponižujícnějšímu kroku – se totiž uchylují opravdu jen hysterické zoufalkyně. Dovedeš si představit to opovržení, kdyby na to přišel?
Btw – také jsou „umělkyně“, které to rozjedou ve velkém a pak samy, nepříčetně rozzuřenému partnerovi (chlácholivě, jako tomu největšímu blbečkovi) řeknou, že to na něj hrály… Obvykle brzy poté sedí s monclem v chirurgické ambulanci, kde je jim sešíván natržený ret…
Místo toho, aby sis s ním promluvila chystáš představení? Doporučuji ti to samé, co napsala iceT (i s tou jinou dívkou bude mít nejspíš pravdu). Otevřeně si s ním promluv. A začni mu dělat fóry. Muži mají rádi tajemné a nedostupné ženy, které nejsou lehce k mání – i když s nimi chodí nebo žijí delší dobu, pořád by měli mít co objevovat a být okouzlováni. Je to možná těžké, ale párkrát se spálíš a najednou to přijde samo. Jakmile uvidíš, že jako ta obětavá a „splachovací“ máš jen smůlu, přinutí tě to trochu se snažit na sobě zapracovat. Jde to. Přeji ti lepší lásku, ale tu oboustrannou.

pizlicka

pises mu,protoze se bojis prijmout fakt,ze kdybys to neudelala,je konec,vid?ale ten uz davno je,jen ty jsi to jeste nepochopila.on doufa,ze to pochopis sama,rikat ti to nebude,muzi jsou prilis zbabeli rict pravdu,aby se vyhli krizovemu vyslechu.

Funna

Jestli se vidíte tam málo často a i tak se hádáte, on dělá, že na tebe nemá čas a ještě tě podvedl (takové sliby, že už to neudělá dávájí všichni, snad si nečekala, že řekne něco jiného)…tak jeho zamilovanost už dávno skončila…je to těžké, ale budeš si to muset připustit…nemá cenu se zahazovat s někým, kdo o tebe nestojí…

Alesh

To je vtip? Dám ti dobrou radu: bič a pryč. Zamilovala ses do idiota, který tě má jen jako hračku. Nestojí o tebe, má tě jen na příležitostný sex. Dále bych ti doporučil zapracovat na svojí naivitě, jsi opravdu hodně naivní. To není urážka, to je fakt.

Vlčice777

Mám doma ještě něco horšího,ale je to vztah po 15 letech.Vykašli se na něj,nestojí Ti zato,vím o čem mluvím,a ještě horší je,když tě tvůj přítel pomlouvá za zády,vymýšlí si nesmysli typu že jsi děvka a že si to rozdáváš z každým,doma tě i mlátí a vypráví ti jak si kde a s kým užil,jeho otec a bratři tě nenávidí.Tímhle si ještě procházím a doufám že už to brzy skončí.Věř,tohle nepřeji nikomu.