Jak mám zabránit aby můj muž nechrápal tak nahlas že přehluší i televizi?

mlaskat už mě nebaví,navíc nezabírá

Nejlepší odpověď
panenka

Když můj manžel chrápe zacpu mu na chvíli nos nebo na něj vždy hodím polštář on se pak otočí na bok a už mi nechrápe.

Další odpovědi
anonym

Opatřete si poplašňák.

iceT

Asi nejlepsim resenim byl jednoduchy operativni zakrok
vice zde
http://www.esthe-laser.cz/cs/de­tail/26-Lecba-chrapani.html?ut­m_source=sklik_tex­t&utm_medium=ak­tivita_zakazni­ka&utm_conten­t=generic&utm_cam­paign=zeddigi­tal

chrapani je asi nejvice obtezujici pro spolunocleznika,ale taky muze byt nebezpecne pro zdravi chrapajiciho,nekde jsem to cetla,uz nevim kde.

BEAES

Odporoučet ho do ložnice.

Jahoda

Pokud bez TV přežiješ, jdi do jiné místnosti, pokud ne, jdi se na ni dívat k někomu jinému 🙂

Miroslavst

No dlouho bych nemlaskal, nebo ti to zůstane :D

ten který je

Moje žena to řeší tak,že mne vyžene spát do vedlejšího pokoje.Ještě jedno řešení bych viděl aby Váš muž nechrápal,ale jsou zde možná i mladší 15 let a tak tedy ponechám toto řešení na Vaší dedukci.:-D

hanulka11

tak bych šla do jiné místnosti a byla raději bez televize

vagra

Nedávno jsem četl,že jedna angličanka muži který chrápal v poloze"na zádech",přivazovala na noc na záda hrnec.Tímto zabránila,aby se do takové polohy vůbec dostal.
Manželství bylo asi po třech měsících, šťastně rozvedeno.
Je to lepší řešení,než vražda.
Horší je to v případě,že chrápe ve všech polohách!:-)

anonym

Bubčo a na co poplašnák?aby přeřval chrápajícího muže?

Miroslavst

Panenko to už nechrápe ani nedýchá.

BEAES

Díky Panence jsem se dnes od srdce zasmála, super odpověď!