Wnaty

Jak mám využít volné bloky?

Ahoj. Včera jsem dostala od tatínka z práce 2 krásné bloky. Jeden má velikost A5 a tmavomodré desky, druhý má velikost A6 a červené desky. Oba mají pevnou vazbu, mnoho (nevím kolik přesně, ale jsou opravdu tlusté) lehounce zažloutlých a nelinkovaných stránek.
Baví mě kresslit, ale na kreslení už mám dokonce 4 bloky (A4 s pevnou vazbou, A5 s pevnou vazbou, desky a skicák). Také mě baví psát příběhy a povídky, ale to už píšu na počítači, jde mi to tak lépe. Mám i svůj scrapbook (takový zážitkový deníček, vzpomínkový- ne jako klasický deník).Recepty… to prosím ne! Na to už mám úplně plné tlusté, velké desky. Dále nechci bloky využít do školy! -
Napadlo mě jeden z bloků využít jako deník (klasický), ale přijde mi to jako mrhání papírem, už jsem si dříve něco podobného vedla… no nevím.
Dříve jsem se hodně zajímala o čarodějnictví a nadpřirozeno- napadlo mě jeden z bloků využít podobným způsobem, ale nejsem si tím úplně jistá, hlavně nevím co k tomu psát, jelikož už jsem tak trošku vyšla z formy a momentálně se tomu nevěnuji.
Mimochodem je mi 15.
Máte nějaký nápad, jak tyto bloky využít? Vážně je nechci promrhat, jsou krásné. Prosím pište úplně jakýkoliv návrh, budu vám moc vděčná !!
PS: Vytvořila jsem i anketu- jsou tam takové moje návrhy pro které můžete hlasovat. Ale mnohem radši budu, když vymyslíte něco jiného.
Doplňuji:
Takže s odpovědí 1): Docela dobrý nápad, ale k tomu možná využiji ten menší :)… na básně třeba :).
Odpověď 2): Já už právě něco takového mám :/ :).
Odpověď 3): Nevím jak to bylo pochopeno. Zkrátka „Uschovej ho“ bylo myšleno jako „Nech ho prázdný a časem se na něco bude hodit“. Jinak památník u mám :).

Odpovědi
Nerevarin

Piš do jednoho povídky, básničky!

Doplňuji:
Je to na tobě. Jeden bych si schoval a druhej nosil s sebou pro případ, že mě něco napadne. Většinou se stává, že myšlenka či verš na zapsání tě napadnou ve chvíli, kdy nemáš u sebe nic na psaní. Jde to na mobilu, ale na něm se vpíše špatně.
Nebo si můžeš z jednoho udělat tzv památníček. Půjčíš ho kamarádům či zajímavým lidem které potkáš a oni ti do toho něco napíšou, či nakreslí.Je to fajn věc. Tedy v případě, že ti ho vrátí:D

Nevíteto?

Využij jeden jako další blok na kreslení, těch není nikdy dost!

Napadlo mě, že by sis do něj mohla něco lepit, vystřihovat, jestli máš třeba nějaký oblíbený film, seriál, herce, komiks, (jiný zájem) tak, bys do něj mohla psát, lepit a vkládat něco o té oblíbené věci. Nebo si do toho můžeš zapisovat citáty, nebo nějaké vtipné hlášky. Nebo prostě zkombinovat kreslení s psaním, podle toho co tě v danou chvíli napadne. Chápu, že na počítači se celkově píše daleko líp a rychleji, než do bloku (psát tam já, tak bych musela aspoň všude narýsovat linky) takže bych byla radši pro kreslení. 🙂

Vacalvojil

Využij jeden na čarodějnictví!

Doplňuji:
:D

anonym

Využij jeden jako další blok na kreslení, těch není nikdy dost!

Doplňuji:
tady máš nějaký videa, jak se dá sešit využít
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=7q_NU6qRI6A
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=Y1tu0hxzZYI
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=Ny1KRFi2c20

Michalka.K

Využij jeden jako další blok na kreslení, těch není nikdy dost!

Já jsem si začala do práce nosit blok s tím, že si budu všechno nové zapisovat abych si to pamatovala, no a nakonec je plný žiraf a slonů jedním tahem :D malování nikdy neuškodí, spojíš příjemné s užitečným a až se budeš ve škole nudit, tak si aspoň nepomaluješ sešity :)

Mc Merkurion

Uschovej si ho.

…chybí jiná odpověď,dříve si holky pořizovali „památníčky“,proto jsem zvolil uschovat,je to pěkné čtení po letech
Doplňuji:
v tom případě počkej,on se časem na něco šikne…

KitKatKatka

Využij jeden jako další blok na kreslení, těch není nikdy dost!