Adis99

Jak mám vyrobit vuvuzelu? Prosím radůů!!!

Jako ňejak jednoduše z věcí co se dají dobře sehnat a sou levný… :D PLsky!!!

Nejlepší odpověď
Hykam

A nebylo by jednodušší si ji objednat? Myslím že 109,– kč zase není tolik aby se to vyplatilo bastlit doma

http://www.pa­tro.cz/objects/107523425­4.html?utm_sou­rce=zbozi.cz&ut­m_medium=ppc&ut­m_campaign=plac

Další odpovědi
tom004

Nevím jak ji vyrobit,ale znám spoustu jiných způsobů,jak lidi kolem sebe otrávit.A jsou téměř zadarmo.

Nikkol

My jí kupovali v obchodě za 40 Kč. Ale když budete „prdět“ pusou do jakékoliv trubky , tak je to to samé.

Adis99

No jako…V TESCU ju mají za necelou dvacku!!! :D