Avatar uživatele
anonym

JAK MAM VYRESIT VYTAPENI MALE KUCHYNE 4M2 NENI MISTO NA RADIATOR KAMNA ATD DIKY LS

KUCHYNE JE SAMOSTATNA S OKNEM UMISTENI TOPIDLA JE MOZNE JEN NA ZED NAD OKNO NEBO DVERE BLIZKO JE ELEKT ZASUVKA STACILO BY JEN OBCAS NA PAR MINUT ZAPNOUT A VYPNOUT ABYCH NEMELA VYSOKE NAKLADY

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, panenka, anonym před 4947 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Nedávno jsem v televizi viděla nějaký pořad,kde ukazovali topení ,které bylo jako obrázek pověšené na zdi,vypadalo to dost dobře,ale jestli to něco vytopí netuším,,no tu Vaši kuchyň asi ano,,,

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

já mám malou koupelnu a vyřešila jsem to podlahovým vytápěním a jsem spokojená

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Miroslavst

Pokud je to opravdu nezbytně nutné topit v tak malé místnosti, tak buď podlahovým vytápěním nebo přímotopným panelem. Ten přímotopný panel zabírá na stěně přibližně 5cm. Není to ideální, ale na takové zatopení by postačilo jej umístit třeba pod stůl.
Pak by se to ještě mohlo řešit takovým tím topítkem co se dává do koupelny-infrazářič, který by se vešel nad zmiňované okno a teplo vyzařuje šikmo dolů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Losos

Doporučuji jíst hodně luštěnin.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Jsou i infra panely které jdou zavěsit na strop, Elektrické podlahové topení pod vrstvou dlažby, podlahové vytápění v plastových trubkách místo radiátoru. Teplo vzdušné topení, zdroj nemusí být v kuchyni a tam se dá foukat jen teplý vzduch.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek