JAK MAM VYRESIT VYTAPENI MALE KUCHYNE 4M2 NENI MISTO NA RADIATOR KAMNA ATD DIKY LS

KUCHYNE JE SAMOSTATNA S OKNEM UMISTENI TOPIDLA JE MOZNE JEN NA ZED NAD OKNO NEBO DVERE BLIZKO JE ELEKT ZASUVKA STACILO BY JEN OBCAS NA PAR MINUT ZAPNOUT A VYPNOUT ABYCH NEMELA VYSOKE NAKLADY

Nejlepší odpověď
kropitko

Nedávno jsem v televizi viděla nějaký pořad,kde ukazovali topení ,které bylo jako obrázek pověšené na zdi,vypadalo to dost dobře,ale jestli to něco vytopí netuším,,no tu Vaši kuchyň asi ano,,,

Další odpovědi
anonym

já mám malou koupelnu a vyřešila jsem to podlahovým vytápěním a jsem spokojená

Miroslavst

Pokud je to opravdu nezbytně nutné topit v tak malé místnosti, tak buď podlahovým vytápěním nebo přímotopným panelem. Ten přímotopný panel zabírá na stěně přibližně 5cm. Není to ideální, ale na takové zatopení by postačilo jej umístit třeba pod stůl.
Pak by se to ještě mohlo řešit takovým tím topítkem co se dává do koupelny-infrazářič, který by se vešel nad zmiňované okno a teplo vyzařuje šikmo dolů.

Losos

Doporučuji jíst hodně luštěnin.

elektrikář

Jsou i infra panely které jdou zavěsit na strop, Elektrické podlahové topení pod vrstvou dlažby, podlahové vytápění v plastových trubkách místo radiátoru. Teplo vzdušné topení, zdroj nemusí být v kuchyni a tam se dá foukat jen teplý vzduch.