Avatar uživatele
anonym

Jak mám vyřešit problém s uložením peněženky a dokladů, když jdu do bazénu?

Doplňuji otázku
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdyz-si-treba-v-divadle-dam-kabat-do-satny-ruci-mi-i-za-penezenku-kterou-mam-v-kapse-kdyz-ji-zapisou-do-protokolu

V kině nebo divadle, v restauraci si můžu vzít peněženku s sebou a dám si ji do kalhot, ale v bazénu si ji nemám kam dát, takže jedině recepce a tam mi jí může recepční prolustrovat.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, iceT před 4785 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Tak si vem jen tolik kolik stojí vstupné+ drobné na pivo a ty dáš do kapsičky u plavek.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Pokiaľ chodíte sám na kúpalisko a nie je tam možnosť uzamknutia vecí do šatne doporučujem navštíviť predajňu športových potrieb alebo fotopotrieb. Predávajú sa vodotesné obaly na doklady a mobil do vody, prípadne pre fotoaparát… Má to dvojitý uzáver.
To si môžte vložiť do ľadvinky na opasku, neprekáža pri plávaní.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

No,u nás máme bazén,u bazénu je šatna,a taky tam máme skřínky,kam si můžeme uložit doklady a peníze,skřínka má zámek a klíček,takže skřínku můžu zamknout a klíček navléct na prst jako prstýnek…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Já...

Předpokládám, že máš na mysli koupaliště, ne krytý bazén. Tam to řeší skříňky…

Copak prachy a doklady… To se dá řešit. Třeba i tím, že vyrazím na kole nebo pěšky (tedy bez dokladů) a s 50Kč mincí či ruličkou max.200Kč (obé do plavek). Nebo s vlastním jídlem a pití a bez chechtáků…

ALE CO MOBILEM? Bez toho nedám ani ránu! Do plavek se sice vejde, ale to by musel být alespoň iPhone, aby mi v nich neudělal ostudu…

😉

Jojo, mobil je větší problém než peníze a papíry. Vymyslet nějaký levný, univerzální, vždy a všude fungující forichtung a zapatentovat si ho, to bych byl teprve správně ekonomicky zajištěnej… A pak bych chodil do moře na těch NEJNEJ plážích světa naprosto v klidu i s mobilem navrchu mého komínku z oblečení, a vůbec bych se neotáčel…

🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek