ivosek2

Jak vypnout notebook?

Zapnul jsem notebook, teď se tam zobrazila černo-šedá obrazovka a je tam ta šipka od myši. Zkusil sem to vypnout „natvrdo“ a nejde to. Co mam delat?

Nejlepší odpověď
Quimby

Nevím co je to za obrazovku, tak jinak neporadím.
Ale co znamená na tvrdo, zkusil si podržet déle(pár sekund) tlačítko zapínání? To by mělo notebook vypnout.
Jinak ho můžeš nechat vybít, popřípadě v krajním případě vyndat baterku.

Další odpovědi
isteron

Na mojom notbooku Asus mám tlačítko zapnutia zapustené nižšie ako je klávesnica , celkom vľavo hore . Toto tlačítko podržím a držím stlačené pár sekúnd. Na bočnej hrane vpredu vľavo sú dve ledky, zelená a oranžová. Keď zelená bliká, znamená, že notbook je v pohotovostnom režime, keď zhasne, tak je vypnutý. Ináč keď zavriete horný kryt, po nejakom čase sa vám notbook aj tak sám vypne. Tak isto ako mobilný telefón.

JájsemRaibek

Nejlepší způsob vypnutí je zde:
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=BEn3fiqD_1I