DusanOrlik

Jak mám vypálit film z internetu?

Konkrétně z www.uloz.to . Prosím o návod pro amatéry.Děkuji.

Nejlepší odpověď
alexandra

Nevím,jestli Hančina odpověď je zrovna pro amatéry,tak to zkusím ještě já.
Na ulož to,si napiš do kolonky vyhledat,to co potřebuješ a klikni na VYHLEDAT.
Až to najede,tak si rozklikni to správné okno a klikni na STÁHNOUT.
Pak se objeví možnost,neomezené stahování a omezené stahování.Ty si dáš OMEZENÉ STAHOVÁNÍ,na tom neomezeném,by jsi musel zaplatit.Opíšeš bezpečnostní kod a klikneš na STÁHNOUT.
A teď by se Ti měla ukázat tabulka,kde to chceš stahovat do počítače,nebo se Ti to někde stáhne,záleží jak to máš nastavené.
A až se to dostahuje,tak to teprve můžeš ze svého počítače vypálit na DVD nebo CD.Tak doufám,že to bylo dost podrobné.

Další odpovědi
hanka R+

1. dáš vypalit…2 opišeš ten kod…3…klikneš na ulož to..4.vypališ na dvd..........­...(tak to dělám já)

dj.david1234

Ahoj či dobrý den..
Já vím, že to dnes dělá každý ale asi bych se neplat jak vypálit film z internetu aneb ilegálně (to znamená že to je trestný)
V případě, že sis to od někoho koupil a ten ti dal odkaz na uloz.to byl jsi podveden.
Legální stahování filmu je jen pouze když to máš normálně z e-shopu a máš to zaplacený.. to na uloz.to neplatí.. ale to není tvůj dotaz.

No pokud nemáš žádný program na to stačí přesunout vše do disku a dát vypálit..