Koník124

Jak mám vyndat zaseklou paměťovou kartu, která mi uvýzla v mobilu a ještě k tomu je ulomená -Prosím poradíte ?

Nejlepší odpověď
www

Pokud cokoliv někde ‚uvýzne‘, nedá se dělat vůbec nic.. 😁
Na uvízlou a zlomenou kartu mají šikovné nástroje hodináři, možná i lékaři a samozřejmě servisy mobilů. Zajdi proto tam.

Další odpovědi
anonym

Opatrně.
Pokud jsi úplně bezradná, raději s tím zajdi do servisu – nějakým ´šťouráním´ bys mohla napáchat více škody, než užitku.

Musel bych videt jak tam je zasekla abych poradil zpusob vytazeni…nejcasteji volim zpusob, ze ke karte neco prilepim, ale pozor aby jsi nepolepila.neco jinyho.

mosoj

Nevím za co by se zasekla, nicméně takovéto případy se řeší pinzetou.
Doplňuji:
Je ulomená tak se neboj. Tahem ! pinzetou, nebo malými kleštičkami.