anca h.

jak mam vymenit klavesnici z cisel aby mi psala hacky? prosim poradit co nejdriv

na vanoce jsem dostala novy mini nootbuk/ packard bell
jenomze jsem ho yapla vsechno vpoho a pak a misto napr. dlouhe A to pise cislo 8
prosim co mam delat?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
quentos

jo vim

Co to je za nesmyslnou anketu?

Máte tam anglickou klávesnici, na českou se přepíná nejčastěji pomocí Alt+Shift

nebo v pravém dolním rohu klepnu na bílé EN v modrém rámečku a šoupnu místo toho CS

Další odpovědi
huxa

jo vim

  1. normální otázka by byla vhodnější…
  2. máš jazykovou sadu v češtině? (u win 7 ti to zobrazuje na dolní liště CS?) co máš za OS?

pavel947

jo vim