autacek

Jak mám vložit k otázce vlastní fotku, aby mi ji mazal nesmazal?

Nejlepší odpověď
anonym

Mazálek vám teoreticky může smazat i tuto otázku a důvod k tomu nepotřebuje žádný, tak je to na odpovědích bohužel zařízeno a stačí mít jen zlatý rating. Záruku, že otázka nezmizí nemáte tak jako tak.

Pokud je fotografie vaše můžete určit pod jakou licencí bude zveřejněna. Chcete-li být zcela otevřený, jednoduše uveďte že materiál zveřejňujete jako autor pod veřejnou licencí a tedy dáváte souhlas s libovolným využitím ze strany kohokoliv.

Další odpovědi
ivzez

Co kdybyste uvedl, že jde o vlastní fotku?

Kepler

Nejlepší by bylo, kdyby součástí fotky byl i řádeček s časovým údajem a číslem, foťák se dá takto nastavit. A uvést: foto vlastní. Ale mazálek je schopen nahlásit i toto.

aliendrone

Odpověď NEZNÁM, protože platí na 100% doslovně to, co napsal hned v prvním odstavci ge0rge. Jediné v co můžeš doufat je…DOUFAT!!! ;) :D :D

bolak

A nemáš náhodou dlouhej nos, na konci zaoblenej s přečnívající kůží a hodně fousů okolo? Já že hambatý obrázky se mažou.