Banán94

jak mám vedet že na me nekašle když jsem ji poslal otazku a ona mi na to neodpověděla ? muze v tom hrat roli nekdo jiny?

Nejlepší odpověď
anonym

Jo, může (a třeba i nějaká jiná). Zlomená ruka problém není. Mohu potvrdit, protože mám momentálně pravačku zasádrovanou (a jde to i s ní docela obstojně).
Banáne, nespěchej ani na sebe, ani na NI. Třeba ještě přemýšlí a nakonec se ozve. Také je otázka, nač Ti měla odpovědět. Mohl ses docela dobře „netrefit“ svým projevem do jejího naturelu. Pokud se Ti líbí, tak to zkus za pár dnů znovu a trochu jinak.

Další odpovědi
badisko

klid …pece sam nejlip vis jak to je .....uz jsi tady oni psal …dej ji cas …

pizlicka

uč se trpelivosti.jakmile zjisti,ze o ni neustale premyslis,necha te cekat.nauč se také mlcet.jinak s tebou bude točit.

huxa

může, ale také nemusí, třeba si jen zlomila ruku