Avatar uživatele
presdifka

Jak mam vedet, co sem napsat?

Pri startu se mi dosud Inet otviral do Seznamu. Ted je tam najednou cosi, co neznam a nechci: http://search­.certified-toolbar.com/?si=414­60&home=true&tid=592. Co s tim? PC nerozumim!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4202 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Do toho vyhledávacího okna napiš Seznam.cz,mělo by ti to seznam najít,tak ho pak normálně otevři,sjeď dolů a nastav si Seznam zpět jako jedinou domovskou stránku.A mělo by to být v pořádku.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

určitě jsi stahoval nový program a s tím se nabalil ten Toolbar
běž do nástrojů – možností – a nastav si domácí schránku jakou používáš – dej OK
já mám Google a OS Vista, zařiď se podle svého OS a jestli máš Seznam, tak si nastav seznam to já už neznám..
ale nejsem si jistá, jestli je to ve všech OS stejný snad jo..
Doplňuji:
při stahování některých programů se tyto Toolbary přiřadí, ale já se je snažím hned odinstalovat, někdy to jde někdy ne, jeden se mi nepovedl, tak se mi při restartu taky zobrazí při spuštění NB..
zde v článku je popsáno k čemu jsou dobré:
http://www.lu­pa.cz/clanky/k-cemu-jsou-dobre-toolbary-pro-prohlizece/

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

co máte za prohlížeč? (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera…) – bez této informace těžko můžeme poradit, u každého z prohlížečů se nastavuje domovská stránka jinak

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
radce

Do adresního řádku v prohlížeči napište „www.seznam.cz“ a po naběhnutí webové stránky klikněte dole na odkaz „nastavit jako domovskou stránku“.
Ale, nezlobte se, opravdu počítačům moc nerozumíte, najděte si nějakého kamaráda, který Vám občas „vykydá bordel“ z počítače. Jsou na to různé spolehlivé programy, které Vám v počítači uklidí, smažou zbytečnosti, uvolní místo na disku a zrychlí fungování počítače…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek