tomik2

Jak mam upoutat holku která si mě nevšima?

Je mi 15

Odpovědi
huxa

Jéjda, řekni, že je krásná ošklivka, dej ji jen tak z ničeho nic pusu nebo K.O.čko, tak by na tebe nikdy nezapomněla a až by se probrala, určitě by si tě všimla…

martas93

Přijde na to proč si tě nevšímá.Nen-li to třeba tím,že jsi jí zatím nedal důvod.Musíš ji něčím zaujmout.Ale zase pozor aby se na tebe nedívala jako ja kašpara a pohrdala.Zkus k ní být milý:Když se na tebe podívá,usměj se,Usměj se na ní jen když ji vidíš jak se na tebe podívá.Buď sebevědomý a hlavně se ničeho neboj.NIC horšího než odmítnutí tě nečeká.Věř mi taky jsem byl mladej