Jak mám úplně přestat jíst maso?

Z duchovních důvodů nechci jíst maso, cítím ,že mě ruší ,nemohu se pořádně ponořit do jemnýho a tekoucího stavu, ale jak to mám udělat,abych nebyl pak tak strašně zesláblý? Co mám jíst místo toho nebo co s tim?Dekuji.

Nejlepší odpověď
anonym

Živočišné bílkoviny nenahradíš ničím.
Všichni vegetariáni/vegani, které znám, působí takovým ´průsvitným´ dojmem, někteří mají i značné zdravotní potíže.
Ale ty sám si musíš vyhodnotit, co je pro tvou existenci důležitější.

Další odpovědi
huxa

Z duchovních důvodů bych poznal velmi rád smrt hladem, utonutím, uhořením, atd.
Ovšem něco udělat nejde…

sportak

ahoj, nevím, ale začal bych asi tím, že si přestanu sugerovat svou slabost,, já jím maso ,ale jsou dny, někdy i 3, kdy jej nejím,, a naopak se cítím uvolněnější a tak jakoby nabytý,,ale dokud si budeš povídat sám se sebou ve své hlavě, tak je jedno co jíš,,,

Kelt

Nechceš jít maso, tak ho nejez. Od určitého data. Když budeš hledat, o co přicházíš, vždy tam něco bude. Ale to je ze vším. Musíš vědět co děláš a proč a ne o co přijdeš. Nejhorší je přechodná doba, ale musíš vydržet, když to opravdu chceš.

marci1

Pokud bys přestal jíst maso, je důležité jíst alespoň vejce a mléčné výrobky.