p-e-t

Jak mám uložit dokument udělaný ve wordu jako PDF dokument?

Potřeboval bych prosím vědět jak to dát do formátu PDF. Děkuji.

Nejlepší odpověď
Berušinka

„Uložit jako“ – tam vyber „PDF nebo XPS“ =)- jednoduché
Doplňuji:
Určitě to jde přes ten WORD, když máte nainstalovaný PDFko, tak není co řešit =)

Další odpovědi
Ponytail

Nevím, jestli word umí přímo vytvářet PDF. Stáhni si nějaký volně stažitelný PDF-maker. Já např. používám prográmek pdf redirect. Po jeho nainstalování si otevřu dokument ve wordu, dám tisk a vyberu „tiskárnu“ pdf redirect. Nic se netiskne, ale otevře se ti nové okno s daným souborem v PDF.

pokazdejinak

word to neumí… osvědčilo se mi používat místo MS Office soubor programů OpenOffice – tam je na to jediné tlačítko :)

tak oprava! mám nově instalovaný Word2010 a UMÍ! je to jak píše Berušinka – stačí ::uložit jako::

led

Doporučujem virtuálnu tlačiareň pdf creator
http://www.slu­necnice.cz/sw/pdfcr­eator/
Dokument môže vytlačiť miesto tlačiarne do pdf. Nemusí to byť len word, môže aj obrázok, excel,…
Zopár poznámok o pdf:
http://techne­t.idnes.cz/na-soubory-pdf-nemusite-v-rukavickach-mohou-byt-i-zdarma-pk0-/software.aspx?c=A060906­_202122_softwa­re_dvr