KatkaNMM

Jak mám udělat na horním víčku černou linku? Nemáte na to nějaký „fígl“ ?

Líbí se mi černé linky, na spodním víčku je svládnu udělat, ale na vrchním to prostě nedokážu. Nemáte nějaký fígl, jak se to dá udělat?

Nejlepší odpověď
pokazdejinak

jestli to budeš podnikat poprvé, tak si k tomu sedni a opři si ruku o stůl, víčko si trochu napni a opatrně začni malovat těsně podél řas. jestli chceš, můžeš začít až od půlky víčka směrem k vnějšímu koutku a k tomu vnitřnímu se postupně propracuješ po kouskách, ale dodržuj ten směr k vnějšímu koutku
pokud nebude úplně rovná, zkus jí trochu rozmazat (třeba vatovou tyčinkou) – bude to trochu jako kouřové líčení

Další odpovědi
hanny 2

Dělám si linky každý den – ukazováčkem si trošku napnu horní víčko do strany a druhou rukou udělám linku od vnějšího do vnitřního koutku oka jedním tahem.Chce to ale trochu cvik,časem se ti to povede.Ale nedělám to tužkou,ale tekutou linkou.

Džuls

Horná linka je náročná, to je pravda 🙂 Niekedy pomôže, keď si najprv urobíš na hornom viečku bodky, pekne okolo viečka a potom ich už len spojíš. Odporúčam používať tekutú linku, mne sa s ňou robí omnoho jednoduchšie a častejšie sa mi to vydarí 🙂

anonym

Na googlu radi vizaziste … sama se nekdy licim podle videa na googlu. 🙂

  • iv-