lulu555

Jak mám udělat aktuality z českého jazyka?

jak mám udělat aktuality z českého jazyka?dostali jsme ukol že máme udělat tři aktuality-ze světa filmu,umění a kulturní akce ale já vůbec nevim co tam mám napsat :/ prosím poradte spěchá to!

Nejlepší odpověď
annas

Pusťte si kanál ČT D/ Art. Jsou zde e 20.00 h Události v kultuře, takže si něco zapamujte, zapište a domácí úkol tak splníte.

Nechal jste ale DÚ na poslední chvíli. Mohl jste zprávy sledovat již v pátek nebo včera.

Aktuality jsou časová zpráva, nová zpráva, současná událost – zachycují je a předávají dál hromadné sdělovací prostředky, třeba TEV ai ČRo .

Další odpovědi
setapouch

Na Československé televizi kdysi běžel pořad Aktuality. Dnes se obecně říká zprávy. Podívej se na zprávy a budeš vědět, jak aktualita vypadá.

jáára

ráno si kup blesk a něco opiš