Jindrich8

Jak mám udělat, abych našla svoji webovou stránku?

Založila jsme si webovou stránku a chtěla bych se o ni více starat a spravovat ji. Já k ni přístup mám přes odkaz, ale jak ji najdou ostatní? Zadala jsem do vyhledávače její název a nenašlo mě to. Proč to nenajde tu moji stránku, když nápisu presnej název a vyhledávače raději dá na první místa nějaké jiné stránky, které to slovo obsahují až někde v textu. Toto je moje webová stránka a nejde vyhledat.
http://urbex7­.webnode.cz/

Dobře, děkuji, zkusím tedy počkat.
Ano, všechny fotky jsou moje práce.

Nejlepší odpověď
Dochy

Adresu nepiš do vyhledávače, ale rovnou do adresního řádku. Na umístění ve vyhledávači není žádný právní nárok. Při tvorbě stránek na hostingu si zpravidla můžeš zvolit zda vůbec chceš aby tvé stránky byly indexovány vyhledavači, ale i když zvolíš že ano, nějakou dobu trvá než stránku zaindexují a i pak nějakou dobu bude trvat než vůbec vezmou na vědomí že by tam mohlo být něco zajímavého pro uživatele…

A po pravdě… Zatím na těch stránkách máš s odpuštěním víš co… Proč by tam vyhledavač informací měl někoho posílat, když tam žádné informace nejsou, jen pár fotek…

Další odpovědi
dubraro

V případě Googlu lze přidat svůj web po přihlášení do Google Webmasters Tool.
Další informace v odkazu.

Zdroj: http://jecas.cz/pri­dat-url

ivzez

Zaneste stránku ručně do Google i do Seznamu,
časem ji zaindexují i další vyhledávače.

Vlastní doména může napomoci jenom částečně,
mnohem důležitější je vlastní kvalitní obsah.

OT:
Všechny fotky jsou Vaše práce?
_______

Doplňuji:

Za „viditelnost“ webu není potřeba platit, není nutná ani vlastní placená doména.
To nejdůležitější je kvalitní obsah → takový, který přivede napřed vyhledávače,
později návštěvníky.

Ale obsah tam nemáte téměř žádný.
Jenom pár fotek, a ještě méně textu.
Pro návštěvníky i vyhledávače je potřebný text.

Emefej

Nastuduj si něco málo o SEO.

Pruzkumnik

Dočkej času
Google automaticky prohledává net a stahuje stránky(pouze text bez videa a obrazku) do sve databáze ve které pak vyhledává
Takže za měsíc bude jistě dohledatelnej