kobranek

Jak mám udělat, aby se Minecraft nesekal?

Hrál jsem Minecraft a hrál. Ale náhle se mi začala hra sekat. Vrtal jsem se v nastavení, ale nepomohlo to. Tak jsem zavolal svého bráchu, programátora PHP. On mi řekl, že mám restartovat počítač. Udělal jsem po jeho. Ale nepomohlo. Postavil jsem 11 kostiček dřeva a – sek, sek, sek, sek. Tak jsem se sem zaregistroval, abych se Vás zeptal. A tak se ptám. Jak mám udělat, aby se můj Minecraft nesekal?

Nejlepší odpověď
huxa

minecraft-dle někoho hranatá pí*ovina, dle mě také, než jsem ho zkusil hrát :D strašně chytlávé a přesto, že jsem měl před dvěma roky nejlepší PC, co byl v electroworldu, taky se seká, MC je strašně náročné na RAM a procesor. Restartovat PC je chytrý nápad, vynuluješ RAMku a všechny nežádoucí procesy, napiš prosím, co máš za počítač (hlavně ramku a procesor). A zkus následující:
stáhnout si minecraft 1.3.1 najet do nastavení (budu to psát anglicky, tedy options) tam dej video settings a zde nastav graphics na fast (rychlejší, fency je pěknější-to nepoznáš ale) render distance nastav na normal, pokud nepomůže tak na short či tiny. performence na max FPS, clouds na OFF (zobrazování mraků vypneš) a taky bych doporučit si dát brigtness na max, tedy bright (světlost, jestli budeš v nějaké jeskyni, budeš vidět i za tmy). Jestli to nepomůže či budeš mít nějakou otázku ohledně MC, ať již s nastavením, mody, texture packy, nebo jen budeš chtít vědět crafting všech věcí či různé fígle, rozhodně mi napiš do zpráv :) o MC vím snad vše

Další odpovědi
anonym

Hrát ho na počítači z NASA, několik teraflopů paměti, velikost HDD nepředstavitelná, kmitočet procesoru na nejvyšší úrovni.

FikeCZ

Přesně mine je hodně naročnej..Mám 2.51Ghz AMD 2 jadra ..4GB ram a i mne se občas mine sekne..předevšim u hodně TNT ;) :D