eRko007

Jak mam u mikrofonu ztlumit zvuky z pozadi, aby mi ty zvuky nerušily hovor s kamaradem?

Jedná se o skype. Děkuji :)

Odpovědi
beer

Zvuky pozadí svého mikrofonu ovlivníš snížením hlasitosti mikrofonu v nastavení, zvuky pozadí kamaráda ovlivní stejným způsobem on.
Najdeš to v ovládacích panelech Win.

Quimby

Snížit hlasitost, ztlumit to co dělá ty zvuky, koupit si lepší mikrofon, koupit si na mikrofon takovej ten molitan, pokud se jedná o statickej hluk

led

Môžte použiť napríklad sluchátka s mikrofonom, ktorý máte blízko úst a dať tichšie (znížiť citlivosť) mikrofon.
Druhá možnosť, čo skoro úplne likviduje pozadie, je takzvaný krkafon (krčný mikrofon), poznajú to vojaci, používal sa v tankoch a pri lietaní, vo filmoch vidíte ten kožený pásik s káblom čo majú na krku.
https://www.go­ogle.sk/search?q=krka­fon&client=fi­refox-a&hs=3WX&rls=­org.mozilla:sk:of­ficial&channel=sb&tbm=is­ch&tbo=u&source=u­niv&sa=X&ei=hZGA­U7LxLonF7AaupIH4Cw&ved=0­CDoQ7Ak